kandydatów

Etat Handlowiec działu sprzedaży samochodów używanych

Firma: Bołtowicz Sp. j. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4971294, z dnia 2021-06-19

Bołtowicz Spółka Jawna - autoryzowany dealer marek Mazda, Alfa Romeo w Warszawie

poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Handlowiec działu sprzedaży samochodów używanych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: DH/U/2021

Opis stanowiska

  • Sprzedaż samochodów używanych
  • Wycena i odkup samochodów używanych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym
  • Dbałość o ekspozycję samochodów

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w komisie lub dziale sprzedaży samochodów używanych
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta poparte dobrymi wynikami
  • Znajomość zasad i narzędzi wyceny samochodów używanych
  • Prawo jazdy kat. B poparte praktyką
  • Umiejętność aktywnej sprzedaży i pozyskiwania nowych Klientów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań oraz  dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość technik negocjacyjnych

Wymagania dodatkowe mile widziane:

  • Duża motywacja do osiągania celów biznesowych
  • Udokumentowane bardzo dobre wyniki w obszarze sprzedaży i odkupu samochodów używanych
  • Wiedza techniczna i doświadczenie w zakresie eksploatacji oraz wyceny samochodów używanych
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej

Oferujemy

  • Pracę w przyjaznym środowisku w stabilnej organizacji dealerskiej
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do osiąganych wyników
  • Umowę o pracę