kandydatów

Etat Team Leader

Firma: Super Savers Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Super Savers Sp. z o.o. jest właścicielem marki eSIGN Elektroniczny Podpis XXI wieku. Do naszego stale rozwijającego się zespołu poszukujemy energicznej i otwartej osoby. Razem z nami poprowadzisz firmę ku nowym celom.

Team Leader
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Koordynacja pracy infolinii i zespołu sprzedażowego;
  • Tworzenie i aktualizacja niezbędnych procedur;
  • Ulepszanie procesów zachodzących w firmie i ich automatyzacja;
  • Przeprowadzanie miesięcznych rozmów indywidualnych z podległymi pracownikami;
  • Rekrutacja nowych pracowników.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu sprzedażowego i/lub infolinii;
  • Kreatywność i otwartość w prezentowaniu własnych pomysłów;
  • Wysoko rozwinięcie zdolności interpersonalne i organizacyjne.
Co oferujemy:
  • Umowa zlecenie na okresie próbnym (pierwsze 3 miesiące);
  • Wynagrodzenie na okresie próbnym 5000 – 6000 zł netto w zależności od doświadczenia
  • Po okresie próbnym – współpraca B2B;
  • Dofinansowanie do karty sportowej;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-16 (7 godzin!);
  • Jesteśmy otwarci ma model pracy hybrydowy: zarówno zdalny jak i z biura;
  • Po okresie próbnym wynagrodzenie podstawowe 7000 – 10 000 zł netto;
  • Atrakcyjny system premiowy po okresie próbnym!

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-06-2021
Wyświetleń: 129