kandydatów

Etat Spawacz MAG 136

Firma: JMP TECH Sp z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4974270, z dnia 2021-06-21

JMP TECH Sp z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, działamy na rynku polskim oraz zagranicznym. Specjalizujemy się w branży energetycznej, przemysłowej, w tym instalacje przemysłowe oraz w usługach spawalniczo-ślusarskich. Zajmujemy się relokacją maszyn, urządzeń, linii technologicznych oraz produkcyjnych. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Spawacz metodą 136.
Praca na terenie kraju - Warszawa Zachodnia.

Spawacz MAG 136

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • spawanie metodą MAG 136
  • spawanie konstrukcji stalowych;
  • spawanie drutem proszkowym;

Wymagania

  • umiejętność spawania metodą 136;
  • min. 2 lata doświadczenia w spawaniu konstrukcji stalowych;
  • aktualny certyfikat spawalniczy;
  • wykształcenie min. zawodowe;
  • dyspozycyjność, sumienność, dokładność;
  • odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • zatrudnimy osoby z całej Polski.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;
  • dojazdy na budowę;
  • zakwaterowanie;
  • odzież roboczą, sprzęt BHP;
  • opiekę medyczną, w tym covid19;
  • pracę w kraju - Warszawa Zachodnia (kontrakt na ok 3 lata).