Etat Technik serwisu - Montażysta instalacji hydraulicznych i elektrycznych

Firma: Watersystem Sp. z o.o. Sp. k. miejsce pracy: Warszawa

Zajmujemy sie budową urządzęń oraz  instalacji technologicznych w budowictwie i przemyśle. Firma dostarcza wysokiej jakości technologie i urządzenia do uzdatniania wody i ścieków , a budowane instalacje charakteryzują się wysoką efektywnością oraz zawansowaniem technologicznym

Technik serwisu - Montażysta instalacji hydraulicznych i elektrycznych

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Zakres zadań:

  • montaż hydrauliczny i elektryczny nowych urządzeń i instalacji
  • prowadzenie bieżącej obsługi serwisowej urządzeń technicznych ( pompy, elektrozawory, urządzenia pomiarowe)
  • prace mające na celu utrzymanie instalacji  hydraulicznych i elektrycznych w należytej sprawności technicznej
  • programowanie, rozruch urządzeń u klientów
  • doradztwo techniczne
Wymagania:
  • doświadczenie przy budowie instalacji hydraulicznych i elektrycznych
  • uprawnienia SEP do 1Kv
  • zdolności manualne
  • doświadczenie techniczne w branży
  • wysoka motywacja do pracy
  • gotowości do okresowej pracy w terenie
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • warunki zatrudnienia adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników,
  • perspektywy rozwoju zawodowego

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 21-06-2021
Wyświetleń: 131