kandydatów

Etat PHP Developer

Firma: Avenga miejsce pracy: Warszawa

Avenga jest światowym ekspertem w obszarze IT i transformacji cyfrowej. Świadczymy szeroką gamę usług - od doradztwa strategicznego, usług związanych z customer experience, tworzeniem oprogramowania oraz usługi outsourcingowe takie jak: staff augmentation, team leasing i permanent employment. Avenga to ponad 2500 profesjonalistów i 20-letnie doświadczenie. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i USA.
PHP Developer
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: OJ/WAW/PHPD

Opis stanowiska:

Na stanowisko PHP Developer szukamy osoby, która dołączy do zespołu Scrumowego rozwijającego serwisy internetowe i zależne. Praca polegać będzie na tworzeniu nowych i rozwijaniu istniejących funkcjonalności serwisów od fazy projektowania rozwiązań po produkcyjne wdrożenie.

Oferujemy:

  • pracę w rozpoznawalnej, globalnie działającej firmie
  • możliwość pogłębiania wiedzy, rozwoju, udziału w konferencjach i szkoleniach
  • pakiet benefitów

Wymagania:

  • dobra znajomość PHP7, OOP oraz SQL (MySQL)
  • doświadczenie z frameworkiem Symfony 3
  • znajomość JavaScript, Git,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej
  • znajomość pracy w środowisku Linux/Ubuntu
  • znajomość wzorców projektowych

Mile widziane:

  • doświadczenia w pracy w Scrumie
  • znajomość Redis i ElasticSearch
  • doświadczenie w używaniu Dockera
  • doświadczenie w pracy z serwisami internetowymi o dużym ruchu
  • doświadczenie z TDD (znajomość PHPUnit, Selenium)
  • doświadczenie z Continuous Integration (Jenkins)
Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – Avenga IT Professionals Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko PHP Developer.