kandydatów

Etat Pracownik Restauracji

Firma: Max Poland sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

MAX Premium Burgers to pyszne burgery najwyższej jakości. MAX to szwedzka marka. MAX to ponad 150 restauracji w różnych krajach. MAX to najszerszy w branży wybór produktów wege i vegan. MAX to świetne gastro, a nie korpo. MAX to ludzie. Dołącz do MAXa!

Zbieraj z nami doświadczenia na Maxa i dołącz do zespołu jako kierownik zmiany, a wkrótce może kierownik restauracji? Tak, rozwój to część naszej kultury. Wybieraj z naszego zrównoważonego menu.

Pracownik Restauracji
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • dbanie o nasze standardy działania - tak, jesteśmy szaleni na punkcie jakości,
  • bycie członkiem zespołu: staniesz na kasie, przygotujesz posiłki, zadbasz o czystość i pomożesz w uzupełnianiu produktów.
Nasze wymagania
  • dużo pozytywnej energii i uśmiechu,
  • wielozadaniowość,
Mile widziane
  • doświadczenie w gastronomii,
  • badania sanitarno-epidemiologiczne.
To oferujemy
  • dobrze wysmażona umowa o pracę i nadgodziny płatne na Maxa,
  • 19-21 zł/h brutto podstawy + dodatkowe 4pln do każdej przepracowanej godziny w czerwcu,
  • konkursy, które pozwolą Ci zarobić jeszcze więcej,
  • płatne szkolenie wprowadzające w świat Maxa,
  • dodatek za dojazd do pracy na Wilanowie lub Babicach Nowych – do 300 zł.
Benefity
  • owoce,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • kawa / herbata,
  • program rekomendacji pracowników.

Zawrzyj wC V klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych przez Max Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żelazna 59. 00-848 Warszawa, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym".

Administratorem Twoich danych osobowych jest Max Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żelazna 59, 00-848 Warszawa Dane przetwarzane są w celach rekrutacyjnych. Ich podanie jest dobrowolne, ale niezbędne do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. W każdej chwili przysługuje Ci prawo wglądu w dane, ich poprawiania lub usunięcia Żądanie usunięcia spowoduje niezwłoczne skasowanie danych oraz oznacza rezygnację z udziału w procesach rekrutacji. Jeżeli me wyrażasz zgody, prosimy, me aplikuj.