Etat Asystent działu handlowego / Pracownik działu obsługi klienta - wsparcie działu exportu

Firma: Słodkie Upominki sp. z o.o. sp. k. miejsce pracy: Warszawa

Marka Słodkie jest jednym z europejskich liderów w branży produkcji słodyczy reklamowych. Od podstaw projektujemy i produkujemy słodycze wykorzystując przy tym najnowsze technologie, a wyprodukowane przez nas słodkie gadżety reklamowe i czekoladowe prezenty są jednym z elementów kampanii promocyjnych firm na całym świecie.

Asystent działu handlowego / Pracownik działu obsługi klienta - wsparcie działu exportu
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa bieżących zapytań od klientów firmy
  • Aktywny kontakt z nowymi klientami firmy
  • Przyjmowanie zamówień i nadzór nad ich realizacją
  • Bieżące raportowanie wyników pracy
Nasze wymagania
  • Znajomość języka angielskiego - wymagana
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dużym atutem
  • Umiejętność pracy samodzielnej i pod presją czasu
  • Dobra znajomość MS Outlook, MS Word, MS Excel
  • Mile widziane
  • Mile widziane posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia.
  • Doświadczenie w branży handlowej będzie dużym atutem
To oferujemy
  • Stabilną pracę o charakterze biurowym w dobrej atmosferze
  • Szkolenia z zakresu oferty produktowej
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość kreowania dalszej ekspansji firmy
  • Jasną ścieżkę kariery z możliwością szybkiego awansu
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Imprezy integracyjne
  • Prezenty świąteczne, Mikołajkowe
  • Prezenty jubileuszowe
  • Bony upominkowe z okazji narodzin, ślubów i innych ważnych uroczystości rodzinnych
  • Nagrody pieniężne za innowacyjne pomysły
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Służbowy sprzęt, również do użytku prywatnego
  • Parking rowerowy
  • Duży, nowoczesny parking samochodowy
  • Opcję pracy zdalnej
  • Wynagrodzenie stałe + premia uzależniona od wyników