kandydatów

Etat Mechanik Samochodowy

Firma: Walenda Motorsport miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 4988570, z dnia 2021-06-22

Nasza firma istnieje od 1988 roku. Od 1993 roku posiadamy autoryzację koncernu olejowego Mobil. Od 2002 roku nasza stacja obsługi pojazdów zrzeszona jest w sieci niezależnych warsztatów samochodowych Q-Service, których ideą jest zrzeszenie najlepszych warsztatów świadczących kompleksowy zakres usług na światowym poziomie, wykonując serwis wszystkich pojazdów, niezależnie od marki i modelu. Od początku swojej działalności firma rozwija się dynamicznie. Obecnie zatrudniamy kilku pracowników i obsługujemy setki klientów rocznie. Taki wynik sprawia nam sporą satysfakcję, ale jednocześnie wymusza na nas ciągłe podnoszenie umiejętności i rozbudowę zaplecza technicznego. Współpraca z wiodącym dystrybutorem części zamiennych Inter Cars S.A. pozwala naszym klientom na elastyczny wybór części do naprawy samochodów, zarówno spośród oryginałów  jak i wysokiej jakości zamienników.

Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Firma Walenda Motorsport zatrudni mechanika samochodowego
Praca przy ciekawych projektach aut
Zainteresowanych prosimy o kontakt, oraz wysłanie CV.

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zawodzie

Oferujemy

  • Stała umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobre warunki pracy
  • Dobre warunki socjalne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-06-2021
Wyświetleń: 132