kandydatów

Etat Sprzedawca montażysta sprzętu medycznego

Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Sprzedawca montażysta sprzętu medycznego
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/0606
OBOWIĄZKI:
- profesjonalna obsługa klientów w sklepie medycznym i wypożyczalni, sprzedaż i wynajem asortymentu medycznego,- doradztwo klientom przy wyborze sprzętu, wyrobów medycznych,- wystawianie dokumentów handlowych ( w tym obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego), - kontakt ze środowiskiem medycznym, reklama sklepu w środowisku medycznym, dbałość o wizerunek sklepu,- dostawa i odbiór wynajmowanego sprzętu medycznego (łóżek rehabilitacyjnych, wózków, koncentratorów tlenu) do/od Klienta na terenie woj. mazowieckiego,- montaż dostarczonego sprzętu oraz przeprowadzenie podstawowego szkolenia z obsługi,- przygotowanie produktów do sprzedaży oraz wynajmu (czyszczenie, dezynfekcja)- diagnozowanie usterek i drobne naprawy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

- prawo jazdy kat. B z praktyką w prowadzeniu samochodu dostawczego poniżej 3,5 tony- sprawność fizyczna (ze względu na wagę dostarczanego do Klientów sprzętu - głównie łóżek),- umiejętności manualne, zmysł techniczny,- dokładność i precyzja,- obsługa komputera na poziomie dobrym;- komunikatywność, umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z klientem, zaangażowanie- mile widziane doświadczenie w pracy w handlu.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 200 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku