kandydatów

Etat Starsza woźna k/m

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Starsza woźna k/m
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/07173
OBOWIĄZKI:
1. Przestrzeganie przepisów prawa. 2. Wykonywanie zadań służbowych, sumiennie, sprawnie i bezstronnie. 3. Zachowanie tajemnicy państwowej i służbowej w zakresie przewidzianym przez prawo. 4. Zachowanie uprzejmości i życzliwości w kontaktach z interesantami, przełożonymi i pozostałymi pracownikami Poradni. 5. Zachowanie się z godnością w miejscu pracy i poza nią. 6. Sumienne i staranne wykonywanie poleceń wydawanych przez przełożonych. II. OBOWIĄZKI SZCZEGÓŁOWE Do szczegółowych obowiązków pracownika należy: 1. Codzienne sprzątanie pomieszczeń poradni, w tym: - odkurzanie wykładzin i dywanów, - zamiatanie i mycie podłóg, - wycieranie kurzu z mebli biurowych i parapetów okiennych, - opróżnianie koszy ze śmieci i makulatury, - mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych w toaletach, - mycie glazury i posadzek w toaletach. 2. Okresowe czynności porządkowe, w tym: - mycie drzwi i lamperii w miarę potrzeb, jednak nie rzadziej niż raz na pół roku. - mycie okien ( przy zachowaniu zasad BHP ) - wycieranie kurzu z urządzeń komputerowych (włącznie z klawiaturami i urządzeniami wskazującymi) w miarę potrzeb nie rzadziej niż raz na dwa miesiące; - dezynfekcje zabawek, pomocy i sprzętu do prowadzenia zajęć w gabinetach w miarę potrzeb nie rzadziej niż raz na pół roku. 3. Zgłaszanie przełożonym wszelkich awarii i uszkodzeń sprzętu oraz urządzeń powierzonych do sprzątania pomieszczeń Poradni. 4. Zgłaszanie przełożonym wszelkich zauważonych awarii i uszkodzeń instalacji i urządzeń sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i elektrycznej zainstalowanych w budynku Poradni. 5. Dbanie o powierzony sprzęt i urządzenia przeznaczone do sprzątania pomieszczeń. 6. Właściwe przechowywanie i zabezpieczenie środków czystości i środków higienicznych, po zakończeniu czynności sprzątania pomieszczeń. 7. Oszczędne gospodarowanie energią elektryczną. 8. Po zakończeniu czynności sprzątania pomieszczeń pracownik jest zobowiązany do: - pozamykania okien, - wyłączenia wszystkich odbiorników energii elektrycznej, - pozakręcania baterii odbiorników wody, - sprawdzenia czy w pomieszczeniach nie pozostają elementy mogące być przyczyn pożaru, - zamknięcie wszystkich sprzątanych pomieszczeń i zdanie od nich kluczy do szafki zainstalowanej w pomieszczeniu Portierni . 9. Przygotowywanie sali do szkoleń, konferencji i innych spotkań. 10. Wykonywanie z własnej inicjatywy i bez odrębnych poleceń przełożonych wszystkich zadań i obowiązków określonych powyżej. 11. Wykonywanie innych poleceń przełożonego, o ile dotyczą treści danego stosunku pracy i nie są sprzeczne z prawem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Woźny
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie podstawowe. Obowiązki:1. Przestrzeganie przepisów prawa. 2. Wykonywanie zadań służbowych, sumiennie, sprawnie i bezstronnie. 3. Zachowanie tajemnicy państwowej i służbowej w zakresie przewidzianym przez prawo. 4. Zachowanie uprzejmości i życzliwości w kontaktach z interesantami, przełożonymi i pozostałymi pracownikami Poradni. 5. Zachowanie się z godnością w miejscu pracy i poza nią. 6. Sumienne i staranne wykonywanie poleceń wydawanych przez przełożonych. II. OBOWIĄZKI SZCZEGÓŁOWE Do szczegółowych obowiązków pracownika należy: 1. Codzienne sprzątanie pomieszczeń poradni, w tym: - odkurzanie wykładzin i dywanów, - zamiatanie i mycie podłóg, - wycieranie kurzu z mebli biurowych i parapetów okiennych, - opróżnianie koszy ze śmieci i makulatury, - mycie i czyszczenie urządzeń sanitarnych w toaletach, - mycie glazury i posadzek w toaletach. 2. Okresowe czynności porządkowe, w tym: - mycie drzwi i lamperii w miarę potrzeb, jednak nie rzadziej niż raz na pół roku. - mycie okien ( przy zachowaniu zasad BHP ) - wycieranie kurzu z urządzeń komputerowych (włącznie z klawiaturami i urządzeniami wskazującymi) w miarę potrzeb nie rzadziej niż raz na dwa miesiące; - dezynfekcje zabawek, pomocy i sprzętu do prowadzenia zajęć w gabinetach w miarę potrzeb nie rzadziej niż raz na pół roku. 3. Zgłaszanie przełożonym wszelkich awarii i uszkodzeń sprzętu oraz urządzeń powierzonych do sprzątania pomieszczeń Poradni. 4. Zgłaszanie przełożonym wszelkich zauważonych awarii i uszkodzeń instalacji i urządzeń sieci wodociągowej, kanalizacyjnej i elektrycznej zainstalowanych w budynku Poradni. 5. Dbanie o powierzony sprzęt i urządzenia przeznaczone do sprzątania pomieszczeń. 6. Właściwe przechowywanie i zabezpieczenie środków czystości i środków higienicznych, po zakończeniu czynności sprzątania pomieszczeń. 7. Oszczędne gospodarowanie energią elektryczną. 8. Po zakończeniu czynności sprzątania pomieszczeń pracownik jest zobowiązany do: - pozamykania okien, - wyłączenia wszystkich odbiorników energii elektrycznej, - pozakręcania baterii odbiorników wody, - sprawdzenia czy w pomieszczeniach nie pozostają elementy mogące być przyczyn pożaru, - zamknięcie wszystkich sprzątanych pomieszczeń i zdanie od nich kluczy do szafki zainstalowanej w pomieszczeniu Portierni . 9. Przygotowywanie sali do szkoleń, konferencji i innych spotkań. 10. Wykonywanie z własnej inicjatywy i bez odrębnych poleceń przełożonych wszystkich zadań i obowiązków określonych powyżej. 11. Wykonywanie innych poleceń przełożonego, o ile dotyczą treści danego stosunku pracy i nie są sprzeczne z prawem. [Zgłoszenia: ul. Siennicka 40, Warszawa, jsaskowska@ppp16.waw.pl, telefonicznie: 22 610 21 32]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy