kandydatów

Etat Specjalista ds. zamówień publicznych i dotacji

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. zamówień publicznych i dotacji
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/07134
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie ofert przetargowych (papierowo i elektronicznie) zgodnie z ustawą Prawo zamówień Publicznych w tym:a) przygotowywanie zapytań ofertowychb) przetargi ograniczonec) przetargi nieograniczone- przygotowywanie i składanie ofert (poprzez portal Witkac.pl) w konkursach na dotacje w ramach Ustawy o Pożytku Publicznym i Wolontariacie- monitorowanie rynku, konkurencji oraz ogłaszanych wyników przetargów i konkursów- przygotowywanie , nadzór i archiwizacja dokumentacji przetargowej- aktualizowanie baz danych- wysyłanie zapytań ofertowych, prowadzenie korespondencji w zakresie przetargowym- monitorowanie złożonych ofert i odpowiedzialność za terminowe składanie ofert- udział w wycenie skierowanych zapytań- realizacja procedur odwoławczych w konsultacji z biurem prawnym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw zamówień publicznych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa MS Office
Uprawnienia: Zamówienia publiczne

Wymagania inne:

Wymagania: znajomość ustawy Prawo Zamówień Publicznych - minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy związanej z zamówieniami publicznymi (warunek konieczny), umiejętność obsługi programu Witkac.pl, umiejętność czytania i interpretacji aktów prawnych, dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point), zaangażowanie w wykonywane obowiązki i aktywność w działaniu, umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność, umiejętność ustalania priorytetów, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętności analityczne i negocjacyjne, umiejętność redagowania pism, odpowiedzialność, uczciwość, sumienność. Obowiązki:- przygotowywanie ofert przetargowych (papierowo i elektronicznie) zgodnie z ustawą Prawo zamówień Publicznych w tym:a) przygotowywanie zapytań ofertowychb) przetargi ograniczonec) przetargi nieograniczone- przygotowywanie i składanie ofert (poprzez portal Witkac.pl) w konkursach na dotacje w ramach Ustawy o Pożytku Publicznym i Wolontariacie- monitorowanie rynku, konkurencji oraz ogłaszanych wyników przetargów i konkursów- przygotowywanie, nadzór i archiwizacja dokumentacji przetargowej- aktualizowanie baz danych- wysyłanie zapytań ofertowych, prowadzenie korespondencji w zakresie przetargowym- monitorowanie złożonych ofert i odpowiedzialność za terminowe składanie ofert- udział w wycenie skierowanych zapytań- realizacja procedur odwoławczych w konsultacji z biurem prawnym[Zgłoszenia: bettina.czapowska@nadzieja.org]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 210 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy