kandydatów

Etat Magazynier

Firma: ILS sp. z o.o. (Grupa Kapitałowa Inter Cars) miejsce pracy: Zakroczym

ILS Sp. z o.o. operator logistyczny z grupy kapitałowej Inter Cars S.A. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatek/Kandydatów do pracy w Europejskim Centrum Logistyki i Rozwoju w Zakroczymiu na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Zakroczym

Jakie będą Twoje zadania?

  • Realizacja przyjęcia towaru do magazynu
  • Kompletacja zamówień od klientów
  • Sortowanie i pakowanie towaru
  • Obsługa wydania towaru

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowości i zdolności do pracy w trybie trzyzmianowym
  • Przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie wypłacane regularnie i terminowo
  • Wynagrodzenie miesięczne – do 6300 zł brutto ( w tym 3300 zł gwarantowana podstawa oraz premia do 3000 zł brutto)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Bogaty pakiety socjalny (m.in. bony okolicznościowe, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, wczasy pod gruszą)
  • Udział w corocznych imprezach - Piknik rodzinny z okazji Dnia dziecka oraz Mikołajek
  • Możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • System szkoleń na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35 05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info@ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem: iod@intercars.eu. Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem uczestnictwa w prowadzonym procesie rekrutacji, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego (podstawa prawna: przetwarzanie niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy). Dane będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzonego procesu rekrutacyjnego. Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na potrzeby marketingu.