kandydatów

Etat Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

Firma: Synevo Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Ścisła współpraca z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych oraz Działem IT;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów o ochronie informacji i danych osobowych;
  • Nadzorowanie opracowania i aktualizacji dokumentacji dotyczącej bezpieczeństwa informacji;
  • Prowadzenie aktualnej ewidencji osób upoważnionych do przetwarzania informacji, w tym danych osobowych;
  • Zapewnienia znajomości przepisów ochrony informacji przez pracowników upoważnionych do przetwarzania tych danych oraz przygotowywania materiałów informacyjnych dla pracowników;
  • Organizowanie szkoleń dla pracowników mających na celu pogłębienie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa informacji;
  • Kontrolowanie procesów udostępniania informacji;
  • Przeprowadzanie czynności kontrolnych w Synevo sp. z o.o., w celu oceny poziomu bezpieczeństwa informacji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane z obszaru IT, Prawo lub Bezpieczeństwo Wewnętrzne, Cyberbezpieczeństwo);
  • Doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa informacji;
  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa, norm, standardów i dobrych praktyk w obszarze bezpieczeństwa informacji;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu standardów i regulacji norm ISO – mile widziane;
  • Znajomość typowych zagrożeń i schematów ataków cybernetycznych;
  • Umiejętność obsługi i analizy incydentów bezpieczeństwa, wyciągania wniosków oraz definiowania i wdrażania działań zapobiegawczych;
  • Znajomość metodyki i praktyki w zarządzaniu projektami;
  • Otwartość na nowe technologie;
  • Zaangażowanie, zorganizowanie oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, tworzenia analiz i raportów.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie w organizacji o wiodącej pozycji rynkowej;
  • Ambitny i doświadczony zespół profesjonalistów, międzynarodowe środowisko;
  • Perspektywę doskonalenia swoich umiejętności i zdobywanie nowych doświadczeń w tym indywidualne szkolenia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do opieki medycznej i karty Multisport, system kafeteryjny, zniżki na badania diagnostyczne, premia roczna);
  • Doskonałą atmosferę każdego dnia.