Etat Administratora/ starszego administratora ds. finansowo - księgowych ( 178 j)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku miejsce pracy: Karczew

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Administratora/ starszego administratora ds. finansowo - księgowych ( 178 j)
Miejsce pracy: Karczew
Numer: StPr/21/0550
OBOWIĄZKI:
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku;1) prowadzenie rach. jednostki,2) dokonywanie wstępnej kontroli dokumentów księgowych,3) bieżące sporządzanie dokumentów księgowych,4) księgowanie wyciągów bankowych,5) prowadzenie ewidencji środków trwałych i wyposażenia Ośrodka,6) sporządzanie sprawozdań z wykonania wydatków i dochodów,7) sporządzanie innych niezbędnych sprawozdań,8) obsługa bankowości elektronicznej,9) sporządzanie różnego rodzaju analiz,10) współpraca przy opracowywaniu planu dochodów i wydatków Ośrodka,11) sporządzanie i rozlicznie wynagrodzeń pracowników,12) prowadzenie rozliczeń z US,ZUS oraz PEFRON,13) prowadzenie działań mających na celu pozyskiwanie należności budżetowych w ramachprowadzonego postępowania egzekucyjnego,14) współdziałanie z instytucjami z
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: K/K) znajomość Kodeksu Pracy
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera /środowisko Windows, pakiet MS Office/
Uprawnienia: K/K) 1. KSIĘGOWOŚĆ / KADRY I PŁACE

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : znajomość ust. o finansach publicznych, rach., rozp. MF sprawie spraw. budżetowej, rozp. w sprawie klasyfikacji budżeetowej, ustawy o samorz. gminy[Umiejętność 1] : znajomość programu Księgowość Budżetowa i Planowanie oraz Besti@[Inne] : min. 3 lata stażu pracy na stanowiskach związanych z księgowością budżetową

Miejsce pracy:

Karczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku