Etat Pracownik biurowy - wsparcie w obszarze Analizy Biznesowej

Firma: innogy Stoen Operator Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!

Pracownik biurowy - wsparcie w obszarze Analizy Biznesowej
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MM/NI-B/0521/Z
Poznaj zadania, jakie dla Ciebie mamy!
  • wdrożenie nowej aplikacji - Tableau do tworzenia raportów w obszarze planowania i realizacji inwestycji przyłączeniowych oraz modernizacyjno-rozwojowych
  • wsparcie zespołu przygotowania i rozliczania inwestycji przy zbieraniu i wprowadzanie danych
Idealnie do nas pasujesz, jeśli...
  • znasz MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • masz pierwsze doświadczenia z Tableau
  • masz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • umiesz pracować z dużą ilością danych i logicznej prezentacji danych
  • jesteś zainteresowany/a pracą w obszarze wizualizacji danych
  • jesteś otwarty/a do wychodzenia z inicjatywami związanymi z ulepszaniem procesu pracy i sposobów raportowania
To jasne, że dla Ciebie mamy!
  1. zatrudnienie w ramach umowy zlecenie na okres ok. 6 miesięcy
  2. poznanie procesów inwestycyjnych i aplikacji biznesowych (SAP, BPM)
  3. możliwość szlifowania swoich umiejętności w zakresie Tableau
  4. wsparcie doświadczonych Specjalistów i Ekspertów
  5. dostęp do wewnętrznego rynku pracy