kandydatów

Etat Pracownik ds. Sprzedaży i Administracji

Firma: "SWAL" TOMASZ ŻEBROWSKI miejsce pracy: Warszawa

SWAL jest firmą produkującą innowacyjne śruby dla budownictwa, które dostarcza do wielu krajów Europy od niemal dwudziestu lat. Każdego roku wprowadzamy innowacje lub nowoczesne produkty. Pomimo pandemii nasza firma rozwija się dobrze :) Bardzo starannie dobieramy team, bo oprócz wzrostu wyników organizacji, zależy nam na bardzo dobrej atmosferze i komforcie pracy. Proces wyboru kandydata jest bardzo szybki.
Więcej o nas: www.swal.pl

Pracownik ds. Sprzedaży i Administracji
Miejsce pracy:Warszawa
Opis stanowiska:
  • Współpraca z klientami SWAL w Polsce i Europie;
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży/zakupu;
  • Korespondencja i zakupy mat. biurowych;
  • Współpraca przy projektach rozwojowych firmy i ich prowadzenie;
  • Zarządzanie współpracą z firmami zewnętrznymi;
Wymagania:
  • Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane zarządzanie i kierunki politechniczne; Studenci studiów zaocznych mile widziani;
  • Solidna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, mile widziany j.rosyjski, polski - ojczysty;
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu;
  • Praktyczna b. dobra znajomość Word i Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Zaangażowanie,
Wyrusz z nami w podróż, jeśli:
  • Stawiasz na długodystansowe relacje - chociaż nie wymagamy żebyś była/był maratończykiem ;-)
  • Czujesz się odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale i za firmę;
  • Chcesz być dumny z miejsca w którym pracujesz;
  • Nie jest Ci obce zarządzanie demokratyczne;
  • Potrafisz dawać ludziom zaufanie i wsparcie;
  • Dążysz z innymi do realizacji wspólnie określonych celów;
  • Jesteś Tu i Teraz a uważność nie jest dla Ciebie pustym terminem;
  • Blue Ocean nie jest skojarzeniem z ostatnich wakacji (chociaż może ), a nazwą wiodącej dla nas strategii;
  • Zależy Ci na wsparciu szefa i całego zespołu;
  • Marzysz o samodzielnym zaplanowaniu i zrealizowaniu projektów;
  • Chcesz by wspólny grill z współpartnerami w firmie z okazji Twoich urodzin był oczekiwanym dniem w roku;
  • Wybierasz snowboard zamiast biegówek i frisbee zamiast golfa ;-)
Oferujemy:
  • Umowa o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie plus dodatek motywacyjny;
  • Możliwość rozwoju;
  • Godziny pracy firmy. pon.-piątek 7.00-15.00 (wszystkie święta i długie weekend-y wolne);
  • Szkolenia rozwijające umiejętności.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 24-06-2021
Wyświetleń: 194