kandydatów

Etat Specjalista ds. Rekrutacji Biznesowych

Firma: Medicover sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista ds. Rekrutacji Biznesowych
Miejsce pracy: Warszawa

Al. Jerozolimskie 96 (możliwość pracy zdalnej)

Jeśli posiadasz doświadczenie:
  • co najmniej 4 - letnie doświadczenie w obszarze rekrutacji
  • w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • współpracy z klientem wewnętrznym lub zewnętrznym,
A do tego:
  • szybko się uczysz,
  • potrafisz wytrwale dążyć do celu,
  • jesteś świetnym organizatorem i umiesz sprawnie koordynować wiele zadań jednocześnie,
  • lubisz rozmawiać z ludźmi,
  • jesteś team playerem,

Dołącz do nas!

Twoje zadania to:
  • prowadzenie rekrutacji specjalistycznych na stanowiska średniego i wyższego szczebla w wielu obszarach biznesowych
  • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • bezpośredni kontakt podczas całego procesu rekrutacji z Managerami Rekrutującymi
  • weryfikowanie i selekcjonowanie nadesłanych aplikacji
  • prowadzenie wywiadów i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami
  • pośrednie i bezpośrednie docieranie do kandydatów
  • raportowanie działań w procesach, w tym przygotowanie pisemnych raportów na temat kandydatów
  • udział w projektach z obszaru HR i Employer Brandingu
Oferta dla Ciebie:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wspaniały zespół pełen empatii i dający ogrom wsparcia
  • pomoc i wsparcie we wdrożeniu i rozwoju,
  • udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych,
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej "Zdrowie przez cały rok„,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny; dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits,(m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.