kandydatów

Etat Magazynier (Mroźnia)

Firma: Inter-Mlecz Sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5008180, z dnia 2021-06-25

Firma Inter-Mlecz Sp. z o. o. jest dystrybutorem czołowych marek nabiałowych, spożywczych i mrożonych kierowanych do rynku detalicznego, gastronomicznego oraz dla klientów branży hotelarskiej, restauracyjnej czy przetargów administracji publicznej. Firma ma ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku warszawskim, od ponad 25 lat.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier (Mroźnia)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • przyjmowanie towarów
  • kompletacja zamówień
  • utrzymanie porządku na magazynie

Wymagania

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym (zmiana popołudniowa i nocna)
  • dyspozycyjność
  • chęci do pracy i zaangażowanie
  • wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - mile widziane
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych - mile widziane

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • pakiet benefitów pracowniczych (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny, karta sportowa)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-06-2021
Wyświetleń: 165