kandydatów

Etat Office Manager

Firma: Tenda Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Tenda Technology - jesteśmy uznanym na całym świecie, wiodącym dostawcą urządzeń i sprzętu sieciowego. Tenda jest zaangażowana w tworzenie łatwych w instalacji i przystępnych cenowo rozwiązań sieciowych. Oferujemy innowacyjne, nowatorskie produkty, aby pomóc ludziom w wykorzystaniu ich pełnego potencjału.

Office Manager
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Koordynacja działań zespołu sprzedażowego  i marketingu.
  • Pomoc w osiąganiu celów sprzedażowych.
  • Kontakt z klientami  - dbanie  i sprawdzanie stanów magazynowych u klientów - dbanie i sprawdzanie stanów magazynowych w siedzibie firmy - pomoc w pozyskiwaniu nowych klientów - dbanie o komunikację pomiędzy klientami, a działałem marketingu, online managerem i Product Managerami - spotkania z klientami - raportowanie zmian cen.
  • Polityka Produktowa - pomoc w przygotowaniu etykiet wysyłkowych  i organizacja transportów - pomoc w odprawach celnych - pomoc w działaniach marketingowych - pozyskiwanie stanów magazynowych.
  • Ścisła współpraca z zespołem sprzedaży i Marketing Managerem.
  • Rozliczenia rachunków.
  • Przygotowywanie raportów.
Wymagania:
  • Otwartość, łatwa komunikacja i nawiązywanie kontaktów.
  • Umiejętności budowania relacji.
  • Bardzo dobre zorganizowanie własnej pracy i zdolność do zarządzania wieloma priorytetami.
  • Umiejętność pracy pod presją i reagowania na potrzeby biznesowe.
  • Wysoka motywacja do pracy i ambitne podejście do osiągania celów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacji podstawowej.
  • Umiejętności wyszukiwania i analizy informacji rynkowych.
  • Rozbudowane umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i ustnej.
  • Stopień licencjata w dziedzinie biznesu, marketingu lub kierunku technicznym będzie dodatkowym atutem.
 Oferujemy
  • Pracę z doświadczonymi i sympatycznymi ludźmi na rynku globalnym.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt.
  • Pracę w biurze w Warszawie.
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania.
  • Premie przy realizacji oczekiwanych wyników.