kandydatów

Etat Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Firma: Profincon Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5011404, z dnia 2021-06-25

ProFinCon Sp. z o.o. - profil firmy

Jesteśmy zespołem profesjonalistów oferujących kompleksowy zestaw usług w zakresie zarządzania finansami. Mamy również doświadczenie we wdrażaniu outsourcingu księgowości oraz systemów kontrolingowych, zarówno po stronie zleceniodawcy, jak i zleceniobiorcy. Utrzymujemy relacje z większością dużych banków na rynku, jak również firm audytorskich z Wielkiej Czwórki oraz z innymi spółkami działającymi w branży doradczej.

Doradzamy firmom z ugruntowaną pozycją na rynku, grupom kapitałowym, funduszom inwestycyjnym, a także nowym inicjatywom biznesowym zarówno w codziennych operacjach, jak i niestandardowych projektach, takich jak restrukturyzacje czy akwizycje.

Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • dekretowanie, księgowanie i kontrola dokumentów księgowych (KH, KPiR),
  • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT, PIT,
  • analiza kont księgowych,
  • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
  • prowadzenie gospodarki magazynowej,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych wg. polskiej Ustawy o Rachunkowości,
  • raportowanie i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • pomoc klientom przy przeprowadzanych kontrolach podatkowych i audytach,
  • przygotowywanie raportów w oparciu o dane księgowe.

Wymagania

  • wiedza z zakresu ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel i Word,
  • znajomość programu księgowego Comarch Optima będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność planowania oraz organizowania pracy.

Oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie),
  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • wsparcie całego zespołu (wraz z asystentem księgowym oraz główną księgową),
  • dużą samodzielność działania i możliwości rozwoju.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 25-06-2021
Wyświetleń: 159