kandydatów

Etat Pomoc nauczyciela

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pomoc nauczyciela
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/07319
OBOWIĄZKI:
- dbanie o dobro placówki, chronienie jej mienia oraz zachowywanie w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę- przestrzeganie zasad współżycia społecznego- zapewnienie pełnego bezpieczeństwa dziecku, do którego jest zatrudniony oraz dzieciom w grupie, - realizacja funkcji opiekuńczej: sposób nawiązywania kontaktu z dzieckiem, sposób wpływania na adaptację dziecka w grupie, stosunek do dzieci, tworzenie klimatu akceptacji, znajomość dzieci, ich możliwości psychofizycznych, dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, otwarta postawa wobec dziecka i jego problemów- realizacja funkcji wychowawczej: znajomość dziecka i jego środowiska rodzinnego, respektowanie praw dziecka, umiejętność rozwiązywania konfliktów dziecięcych, stwarzanie okazji do pokonywania trudności i radzenia sobie przez dziecko w sytuacjach nowych, - realizacja funkcji dydaktycznej: indywidualizacja oddziaływań oparta na znajomości dziecka, jego możliwości i potrzeb, zindywidualizowanie oddziaływań, podmiotowe traktowanie wychowanków, wykorzystanie zaciekawienia i aktywności dziecka- pomoc dzieciom w rozbieraniu i ubieraniu przed gimnastyką, leżakowaniem, wyjściem na dwór, opieka w czasie spacerów i wycieczek, pomoc przy myciu rąk, zębów i korzystaniu z toalety- udział w przygotowaniu pomocy do zajęć- udział w uroczystościach dla dzieci, oraz przygotowanych przez dzieci- pomoc przy karmieniu dziecka jeśli takiej potrzebuje- pomoc przy dziecku w sytuacjach tego wymagających- dbanie o estetykę, czystość i porządek w Sali- punktualność i terminowość, sumienność i odpowiedzialność, poprawność języka, kultura osobista, wykonywanie poleceń służbowych, schludny wygląd, samokształcenie, dokonywanie samooceny oraz korekty podejmowanych działań- wykazywanie się umiejętnością pracy w zespole, otwarta postawa wobec koleżanek, pozytywny stosunek do osób pracujących w grupie- zaangażowanie w pracę na rzecz placówki, podnoszenia jej jakości- gotowość do pracy w godzinach ponadwymiarowych wg. potrzeb placówki- w czasie wakacji - praca wg ustalonego harmonogramu- wykonywanie innych poleceń dyrektora i kierownika gospodarczego - do obowiązków pracownika obsługi należy przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w zakresie nadanych upoważnień, zgodnie z dokumentacją przetwarzania i zabezpieczenia danych osobowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent nauczyciela przedszkola
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, pedagogiczne

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe, książeczka "sanepidu", zaświadczenie o niekaralności, znajomość przepisów BHP.Obowiązki:- dbanie o dobro placówki, chronienie jej mienia oraz zachowywanie w tajemnicy informacji, których ujawnienie mogłoby narazić pracodawcę na szkodę- przestrzeganie zasad współżycia społecznego- zapewnienie pełnego bezpieczeństwa dziecku, do którego jest zatrudniony oraz dzieciom w grupie, - realizacja funkcji opiekuńczej: sposób nawiązywania kontaktu z dzieckiem, sposób wpływania na adaptację dziecka w grupie, stosunek do dzieci, tworzenie klimatu akceptacji, znajomość dzieci, ich możliwości psychofizycznych, dbałość o bezpieczeństwo i zdrowie dzieci, otwarta postawa wobec dziecka i jego problemów- realizacja funkcji wychowawczej: znajomość dziecka i jego środowiska rodzinnego, respektowanie praw dziecka, umiejętność rozwiązywania konfliktów dziecięcych, stwarzanie okazji do pokonywania trudności i radzenia sobie przez dziecko w sytuacjach nowych, - realizacja funkcji dydaktycznej: indywidualizacja oddziaływań oparta na znajomości dziecka, jego możliwości i potrzeb, zindywidualizowanie oddziaływań, podmiotowe traktowanie wychowanków, wykorzystanie zaciekawienia i aktywności dziecka- pomoc dzieciom w rozbieraniu i ubieraniu przed gimnastyką, leżakowaniem, wyjściem na dwór, opieka w czasie spacerów i wycieczek, pomoc przy myciu rąk, zębów i korzystaniu z toalety- udział w przygotowaniu pomocy do zajęć- udział w uroczystościach dla dzieci, oraz przygotowanych przez dzieci- pomoc przy karmieniu dziecka jeśli takiej potrzebuje- pomoc przy dziecku w sytuacjach tego wymagających- dbanie o estetykę, czystość i porządek w Sali- punktualność i terminowość, sumienność i odpowiedzialność, poprawność języka, kultura osobista, wykonywanie poleceń służbowych, schludny wygląd, samokształcenie, dokonywanie samooceny oraz korekty podejmowanych działań- wykazywanie się umiejętnością pracy w zespole, otwarta postawa wobec koleżanek, pozytywny stosunek do osób pracujących w grupie- zaangażowanie w pracę na rzecz placówki, podnoszenia jej jakości- gotowość do pracy w godzinach ponadwymiarowych wg. potrzeb placówki- w czasie wakacji - praca wg ustalonego harmonogramu- wykonywanie innych poleceń dyrektora i kierownika gospodarczego - do obowiązków pracownika obsługi należy przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w zakresie nadanych upoważnień, zgodnie z dokumentacją przetwarzania i zabezpieczenia danych osobowych[Zgłoszenia: dyrektor@przedszkole380.edu.pl, 22 613 75 72]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 817 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy