kandydatów

Etat Monter rusztowań

Firma: DAGBUD&MARBUD Daniel Gańko Mariusz Chmielewski Sp. j. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5028396, z dnia 2021-06-28

DAGBUD&MARBUD Daniel Gańko Mariusz Chmielewski Sp. j.

Firma Dagbud&Marbud o ugruntowanej pozycji na rynku zajmuje się wynajmem oraz montażem i demontażem rusztowań różnego typu. Nasza wypożyczalnia działa na terenie Warszawy, a także całego województwa mazowieckiego.

Monter rusztowań

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Pracownik z doświadczeniem przy rusztowaniach monter lub brygadzista (z uprawnieniami). Tylko osoby znające się na pracy przy rusztowaniach. Typ rusztowania ramowy LAYHER BLITZ. Zapewniamy ciągłość pracy bez przerw sezonowych.

Wymagania

  • odpowiedzialność i rzetelność,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • doświadczenie na rusztowaniach ( min 1 rok ),
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • premia za polecenie pracownika,
  • niezbędne narzędzia,
  • odzież robocza.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-06-2021
Wyświetleń: 168