kandydatów

Etat Współpracownik w Zespole Dystrybucji

Firma: Essilor Polonia Sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

Essilor Polonia Sp. z o. o. należy do Grupy Essilor – światowego lidera w projektowaniu, produkcji i sprzedaży soczewek okularowych i sprzętu optycznego. Firma powstała ok 170 lat temu we Francji. W 2018 roku z połączenia Grupy Essilor oraz firmy Luxottica – światowego producenta opraw okularowych znanych eleganckich marek, powstała EssilorLuxottica.

Essilor Polonia powstała w 1991 roku jako pierwszy zagraniczny dostawca soczewek okularowych na teren Polski i współtworzy Grupę Essilor Polska. Firma dostarcza wysokiej jakości soczewki okularowe, które dostępne są w salonach optycznych w całym kraju, jak również sprzęt optyczny oraz do badania wzroku. Szeroka współpraca z optykami oraz lekarzami okulistami pozwala nam codziennie zaspokajać potrzeby naszych konsumentów. W codziennych działaniach biznesowych kierujemy się naszą misją i społeczną odpowiedzialnością biznesu, m.in. poprzez realizację szeregu społecznych akcji charytatywnych. W 2018 roku jako Grupa Essilor w Polsce zostaliśmy wyróżnieni tytułem Dobroczyńcy Roku.

Współpracownik w Zespole Dystrybucji
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:

Do działu dystrybucji poszukujemy współpracownika, który wesprze nasz zespół w pracach magazynowych i wysyłkowych związanych z realizacją zamówień na soczewki okularowe dla salonów optycznych, m.in.

  • Realizacja bieżących zamówień magazynowych (pobieranie soczewek z magazynu, skanowanie, kompletacja zamówień)
  • Rozkładanie soczewek magazynowych wg mocy i typów produktów
  • Pomoc w przygotowywaniu i kompletowaniu zamówień do wysyłki dla klientów
Wymagania:
  • gotowość do pracy zmianowej (8-20.00)
  • zaangażowanie, motywacja do pracy, odpowiedzialność
  • dokładność i sumienność w realizacji zadań
  • chęć do nauki i pracy zespołowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie/wysyłce/dystrybucji lub podobnym charakterze
  • wykształcenie min. średnie
Oferujemy:
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie w pełnym wymiarze godzin (8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku)
  • pracę w zgranym, odpowiedzialnym zespole w miłej, niekorporacyjnej atmosferze :)
  • raz w roku możliwość zakupu pary soczewek okularowych z wysokim rabatem, dla siebie lub członka rodziny
  • spółpracę i rozwój w firmie będącej liderem w branży optyki okularowej na świecie z prawdziwą misją, którą realizujemy na co dzień: POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA POPRZEZ POPRAWĘ JAKOŚCI WIDZENIA
Essilor Polonia Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie 03-236, ul. Annopol 17, informuje, iż jest administratorem Pani/a danych osobowych. Z administratorem można skontaktować się pod tel. (22) 295 42 00 i adresem e-mailowym hr@essilor.com.pl.

Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem: iod@essilor.pl. Dane będą przetwarzane w celach przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego oraz, w przypadku wyrażenia odpowiedniej zgody – w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych w przyszłości. Podstawą przetwarzania w zakresie danych wymaganych od pracodawcy jest obowiązek prawny ciążący na administratorze (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) oraz czynności zmierzające do zawarcia umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), natomiast w przypadku pozostałych danych, dobrowolnie podanych przez kandydata – zgoda wyrażona ich podaniem (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

Podanie danych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu wycofania zgody na przetwarzanie danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Przysługuje Państwu prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Przysługuje Państwu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.
www.essilor.pl