kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Księgowy

Firma: LoanMe Sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5030242, z dnia 2021-06-28

LoanMe Sp. z o. o.

LoanMe jest dynamicznie rozwijającą się instytucją finansową.

Naszą misją jest pomaganie Klientom, zapewniając im dostęp do finansowania na korzystnych warunkach. Wierzymy, że realizacja misji jest możliwa dzięki trzem podstawowym wartościom, którymi kierujemy się w codziennej pracy, a są nimi: uczciwość, przejrzystość, szacunek.

Samodzielna Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Współpraca z biurem rachunkowym, pod względem:
    • Weryfikacji księgowanych dokumentów: faktur krajowych i zagranicznych, list płac, wyciągów bankowych, rozliczeń międzyokresowych, dokumentów prostych
    • Wystawiania faktur i not księgowych
    • Kontroli i uzgadnianiem rozrachunków z dostawcami i przygotowywania płatności
    • Przyjmowania, sprawdzania oraz kwalifikowania dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych
    • Prowadzenia i rozliczania tabeli środków trwałych i WNiP
    • Rozliczania delegacji, wydatków służbowych oraz kart pracowniczych
    • Bieżącej analizie kont księgowych
    • Pomocy w przygotowaniu miesięcznej deklaracji VAT
    • Sporządzania sprawozdań do GUS i NBP
    • Segregacji i archiwizacji dokumentów
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Księgowanie oraz raportowanie w amerykańskim systemie finansowym wszystkich zdarzeń gospodarczych.
  • Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne spółki
  • Wsparcie zespołu w czasie audytu
  • Pomoc przy tworzeniu sprawozdań finansowych
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi spółki w celu prawidłowego ujęcia zdarzeń gospodarczych

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości (minimum 5 letnie)
  • Znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego oraz stosowanie go w praktyce
  • Znajomość Excela, tabel przestawnych, funkcji
  • Znajomość Symfonii
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Zwracanie uwagi na szczegóły, szukanie nowych rozwiązań i usprawnień pracy
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • Samodzielnie wykonuje powierzone obowiązki
  • Dokładność i skrupulatność
  • Chęć pracy w dynamicznej firmie i otwartość na nowe wyzwania
  • Zaangażowanie w pracę
  • Chęć do działania i energia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • Pracę w nowoczesnym biurze, blisko Dworca Zachodniego
  • Miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Owocowe środy
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED na korzystnych warunkach
  • Wyróżnienia w postaci pracownika miesiąca – doceniamy naszych pracowników

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 28-06-2021
Wyświetleń: 135