Etat Specjalista / Specjalistka ds. Rozwoju Produktów dla Klientów Biznesowych

Firma: T-Mobile Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Specjalista / Specjalistka ds. Rozwoju Produktów dla Klientów Biznesowych
Warszawa
Czego możesz się
spodziewać?

Nasz zespół zajmuje się wdrażaniem i rozwojem usług usług transmisji danych dla rynku biznesowego oraz optymalizacją obecnego portfolio T-Mobile w tym zakresie.

Pracujemy w kilkuosobowym Squadzie Agile, który aktywnie współpracuje z wieloma jednostkami w firmie ( Sprzedaż, Obsługa Klienta, Technika, IT). Naszą misją jest wywieranie realnego wpływu na polski rynek ICT, poprzez dostarczanie innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą wydajność i bezpieczeństwo sieci u naszych Klientów.

Jeśli chcesz dalej rozwijać swoje umiejętności produktowe i biznesowe, tworzyć produkty  bazujące na najnowszych technologiach oraz wpływać na innowacyjność gospodarki - koniecznie dołącz do #TeamMagenta!

Zadania, które
na Ciebie czekają:
  • Wdrażanie nowych produktów oraz zarządzanie aktualnym portfolio produktowym;
  • Budowanie modeli biznesowych i finansowych;
  • Formułowanie wymagań do zmian w systemach informatycznych;
  • Monitorowanie oraz analiza rynku i konkurencji;
  • Wspieranie działań marketingowych i przygotowania materiałów komunikacyjnych;
  • Współpraca z innymi działami firmy, grupą Deutsche Telekom i partnerami zewnętrznymi.
W realizacji
zadań
pomoże Ci:
  • Doświadczenie w zarządzaniu produktami i projektami;
  • Umiejętność łączenia kompetencji biznesowych i wiedzy technicznej;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie;
  • Orientacja na cel i szukanie najlepszych rozwiązań;
  • Samodzielność, kreatywność, entuzjastyczne podejście i proaktywne poszukiwanie rozwiązań.

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte w branży telekomunikacyjnej lub firmach consultingowych;
  • Znajomość procedur i przepisów prawa z zakresu branży telekomunikacyjnej.
Oferujemy:
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy oraz możliwość pracy zdalnej
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Bezpłatne miejsce parkongowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ekstra dzień wolny - świętuj urodziny lub imieniny z najbliższymi
  • i wiele innych...