kandydatów

Etat Psycholog

Firma: Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Psycholog
Warszawa

Centrum Medyczne Damiana rekrutuje do Projektu „Razem do rozwoju - Mokotowskie Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży"

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe psychologiczne;
  • 2-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi/młodzieżą;
  • roczne doświadczenie w zakresie diagnozy psychologicznej;
  • znajomość psychopatologii wieku rozwojowego;
  • posiadanie uprawnień do wykonywania testów psychometrycznych.
Oferujemy:
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej;
  • elastyczny system zatrudnienia;
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie diagnozy psychologicznej wspomaganej przez innych specjalistów, jeśli wymaga tego konceptualizacja problemu, prowadzonej za pomocą testów psychologicznych, neuropsychologicznych, prób klinicznych, obserwacji w naturalnym środowisku dziecka/ nastolatka, wywiadu rozwojowego oraz badania przeprowadzonego przez innego specjalistę, jeśli jest taka konieczność;
  • kończenie procesu diagnostycznego poprzez przekazaniem rodzinie i małoletniemu klientowi diagnozy w formie ustnej lub pisemnej;
  • organizowanie sesji koordynacji podczas których będą przeprowadzane konsultacje kliniczne ze specjalistami z innych podmiotów medycznych (POZ; AOS; II lub III poziomu referencyjności) lub poradni psychologiczno-pedagogicznej, których celem jest omówienie wątpliwości w obszarze diagnozy nozologicznej i/ lub przekierowania klienta na II poziom lub do szpitala.
  • uczestnictwo w sesjach Dialogu Otwartego;
  • udział w superwizjach zespołu.
  • prowadzenie dokumentacji z przebiegu konsultacji wg. obowiązujących procedur placówki i wytycznych projektu POWER;
  • przestrzeganie standardów obsługi Pacjenta.