kandydatów

Etat Referent

Firma: Urząd Żeglugi Śródlądowej w Bydgoszczy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Żeglugi Śródlądowej w Bydgoszczy
Dyrektor Urzędu Żeglugi Śródlądowej poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Referent
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 80453

Warunki pracy

biuro na parterze lub I piętrze - brak wind praca biurowa - narzędzia i materiały do pracy - komputer i laptop praca poza siedzibą urzędu - możliwe wyjazdy służbowe

Zakres zadań

  • obsługiwać interesantów
  • realizować zadania w zakresie prac bieżących urzędu i czynności kancelaryjnych
  • wystawiać i wydawać dokumenty statkowe, dokumenty kwalifikacyjne załóg statków oraz żeglarskie książeczki pracy, weryfikować żeglarskie książeczki pracy
  • prowadzić ewidencje i rejestry
  • wprowadzać i aktualizować dane w bazie danych polskich statków żeglugi śródlądowej
  • wprowadzać dane i rozliczać mandaty karne
  • czuwać nad prawidłowym przepływem informacji, współpracować z inspektorami nadzoru nad żeglugą
  • archiwizować wytworzoną dokumentację
  • brać udział w komisjach inwentaryzacyjnych i likwidacyjnych
  • realizować zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie ekonomiczne lub ogólnokształcące
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego na stanowisku administracyjno - biurowym

  • umiejętność obsługi komputera w zakresie aplikacji biurowych ( MS Office lub pokrewne, umiejętność obsugi urządzeń biurowych
  • znajomość ustaw : kodeks postępowania administracyjnego, ustawa o żegludze śródlądowej oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • posiadane przeszkolenie lub kursy w zakresie ochrony danych osobowych i archiwizacji oraz obiegu dokumentów
  • Dobra organizacja pracy
  • umiejętność analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów, negocjacji, działania w sytuacjach stresowych
  • Staranności, uczciwości dokładności przy realizacji zadań