kandydatów

Etat Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej

Firma: AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5052081, z dnia 2021-06-30

AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o.

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracownika (wymiar etatu: ½ ) na stanowisko:

Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej – Warszawa

Opis stanowiska

  • Nadzór nad realizacją zadań p.poż. wynikających z umów o zarządzanie.
  • Nadzór nad realizacją zadań p.poż. wynikających z przepisów prawa w zakresie nieruchomości należących do zasobu własnego Spółki.
  • Opracowywanie i aktualizacje obowiązujących regulaminów p.poż.
  • Aktualizowanie instrukcji przeciwpożarowej oraz instrukcji bezpieczeństwa pożarowego.
  • Nadzór i kontrola nad przygotowywaniem oraz realizacja postępowań przetargowych związanych z wykonywaniem przeglądów technicznych urządzeń przeciwpożarowych.
  • Nadzór nad realizacją zaleceń pokontrolnych wynikających z ww. przeglądów.
  • Uczestniczenie w komisjach przetargowych.
  • Doradztwo w zakresie przepisów oraz zasad p.poż.
  • Kontrole zasobów nieruchomości w zakresie przestrzegania przepisów p.poż.
  • Kwartalna weryfikacja wniosków do 30.000 euro w celu przygotowania sprawozdania do BZP.
  • Nadzór nad rejestracją oraz bieżąca aktualizacja rejestru obowiązujących umów.
  • Udział w zespołach zadaniowych.
  • Opracowywanie wewnętrznych procedur i regulaminów.
  • Przygotowywanie projektów wniosków na Zarząd, do Rady Nadzorczej, Zgromadzenia Wspólników.
  • Prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi oraz najemcami.
  • Współdziałanie z innymi Departamentami merytorycznymi w Spółce oraz poszczególnymi Oddziałami Terenowymi.
  • Prace związane z wprowadzaniem nowych rozwiązań w Spółce.
  • Przygotowywanie cyklicznych zestawień, raportów, analiz.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • odpowiednie kwalifikacje przewidzianych w Ustawie z dnia 24 sierpnia 1991 r. o ochronie przeciwpożarowej
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook) – w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę,
  • prawo jazdy kat. B
  • inne: rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, systematyczność, dokładność, samodzielność, inicjatywa własna, odpowiedzialność.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • szkolenia zawodowe,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dodatkowe ubezpieczenie,
  • pakiet socjalny.