kandydatów

Etat Manikiurzystka (dodatkowo woski / henna)

Firma: M.E.TRANSPOL s.c. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5062740, z dnia 2021-07-01

M.E.TRANSPOL s.c.

ZATRUDNIMY

Manikiurzystka (dodatkowo woski / henna)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Drogie Panie, poszukujemy osoby chętnej do podjęcia pracy jako manikiurzystka/pedikiurzystka z możliwością wykonywania wosków + henna + lifting/laminacja rzęs i brwi.

Poszukujemy osoby na pół lub cały etat. Salon znajduje się na Żoliborzu, w samym sercu nowych osiedli, a na rynku jesteśmy już ponad 6 lat.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w zawodzie
  • umiejętność wykonywania manicure i pedicure (hybrydowy, klasyczny, japoński)
  • mile widziana umiejętność wykonywania wosków ciała, laminacji/liftingu brwi i rzęs
  • dokładność oraz staranność

Oferujemy

  • umowę
  • elastyczny grafik
  • świetną atmosferę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-07-2021
Wyświetleń: 141