kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. transportu i logistyki

Firma: Bell PPHU Krzysztof Pałyska miejsce pracy: Józefów

Ogłoszenie numer: 5062353, z dnia 2021-07-01

Bell P.P.H.U.

Od 30 lat jesteśmy liderem wśród polskich marek kosmetycznych pod względem popularności oraz sprzedaży na rynku polskim oraz rynkach zagranicznych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań technicznych i technologicznych nieustannie doskonalimy nasze produkty, a laboratorium mikrobiologiczne Bell sprawuje kontrolę nad jakością produktów trafiających do naszych konsumentek. Zgodnie z tym założeniem obok klasycznej linii kosmetyków Bell stworzyliśmy linię kosmetyków Bell HYPOAllergenic, zdobywającą uznanie wśród kobiet o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień.

Młodszy specjalista ds. transportu i logistyki

Miejsce pracy: mazowieckie / Józefów

Opis stanowiska

  • koordynacja dystrybucji logistycznej między magazynami a klientem końcowym
  • budowanie i rozwijanie relacji biznesowych z przewoźnikami
  • negocjowanie cen i wsparcie biznesowe, aby zapewnić klientowi jak najlepszą jakość usług,
  • kontrola nad procesem celnym i zarządzanie nim
  • przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy
  • dbanie o wizerunek firmy poprzez profesjonalne podejście do wykonywanych zadań

Wymagania

  • dobra znajomość j. angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Power Point)
  • zamieszkanie w okolicach siedziby firmy będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • chęć rozwoju i uczenia się nowych umiejętności
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Oferujemy

  • pracę w młodym i prężnym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę na pełny etat