Etat Inżynier Wsparcia Technicznego (Automatyzacja Maszyn i Urządzeń)

Firma: Bank Danych o Inżynierach miejsce pracy: Warszawa

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego (Automatyzacja Maszyn i Urządzeń)

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: (10448)

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechatronika)
  • min. 2 lata doświadczenia, np. w Dziale Utrzymania Ruchu lub praca w doradztwie technicznym
  • znajomość sterowników PLC, czujników w zastosowaniach przemysłowych, aplikacji HMI
  • umiejętność czytania dokumentacji oraz schematów elektrycznych, znajomość budowy i działania maszyn
  • znajomość j. angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:
  • pomoc techniczna dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych firmy
  • prezentacje produktów znajdujących się w portfolio firmy
  • prowadzenie szkoleń technicznych
Firma oferuje:
  • szkolenia związane z rozwojem na tym stanowisku pracy
  • dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • świadczenia socjalne (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
Aplikowanie na ofertę pracy za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".