kandydatów

Etat Magazynier w firmie handlowej

Firma: Horn Distribution S.A. miejsce pracy: Warszawa

Horn Distribution S.A. jest polską firmą dystrybucyjną działającą na rynku rodzimym, ale również w Szwajcarii, Czechach, Litwie i na Węgrzech. Od ponad 25-lat specjalizuje się w dystrybucji wysokiej klasy sprzętu audio/video, urządzeń i akcesoriów elektroniki użytkowej, oferując najbardziej liczące się i znane na świecie marki, takie jak Denon, Maranz, B&OPlay, Alpine, Dali . Podstawą działalności firmy jest pasja dla dobrego brzmienia. Wizytówkami naszej firmy są salony Denon oraz Audio Forum.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier w firmie handlowej
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania na stanowisku:
  • przyjmowanie towarów przychodzących na magazyn oraz ich kontrola ilościowa i
  • jakościowa
  • rozmieszczanie towarów na magazynie oraz zapewnienie im prawidłowej lokalizacji
  • przygotowywanie towarów wychodzących z magazynu oraz ich załadunek
  • bieżące wyjaśnianie wszelkich nieprawidłowości
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów
  • dbanie o stanowisko, bezpieczeństwo i porządek pracy
Poszukiwany profil kandydata:
  • doświadczenie w pracy w magazynie firmy dystrybucyjnej
  • znajomości zasad gospodarki magazynowej
  • umiejętności pracy w zespole w szybko zmieniającym się środowisku pracy
  • odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • samodzielność, inicjatywa w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji
  • mile widziane uprawnienia do prowadzenia wózków wysokiego składu
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju stanowiskowego i szkoleń w obszarze logistyki magazynowej
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • pakiet benefitów pozapłacowych
Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w zakresie szerszym niż wynika z przepisów prawa, w celu związanym z udziałem w niniejszej rekrutacji na stanowisko Magazynier w firmie handlowej w firmie Horn Distribution S.A.

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Horn Distribution S.A.

Wyrażam zgodę na przekazanie przez Horn Distribution S.A. moich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych spółkom z grupy kapitałowej Horn Distribution w celu wykorzystania ich przez spółki w przyszłych procesach rekrutacji.