kandydatów

Etat Stażysta w Dziale HR (staż płatny)

Firma: Logwin Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia,
że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Stażysta w Dziale HR (staż płatny)
Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

  • Czynny udział w procesach rekrutacyjnych pod okiem doświadczonych specjalistów;
  • Administracja dokumentacją pracowniczą w formie papierowej i elektronicznej;
  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego, sporządzanie raportów;
  • Udział we wdrażaniu nowych projektów HR pod względem organizacyjno-administracyjnym;
  • Wsparcie działu HR w codziennej pracy.

Oczekiwania:

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów;
  • Zainteresowanie obszarem HR (rekrutacja/kadry/administracja personalna);
  • Praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie MS Excel;
  • Zaangażowanie i skrupulatność w wykonywanych czynnościach;
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w obszarze HR (praktyki/koła studenckie);
  • Dostępność 40h w tygodni od poniedziałku do piątku.

Oferujemy:

  • Płatny 3-miesięczny staż z możliwością nawiązania dalszej współpracy.
  • Doświadczenie  - gwarantujemy, że na 3-miesięcznym stażu zdobędziesz cenną praktykę z zakresu rekrutacji, kadr, płac.
  • Wiedzę - dowiesz się, jak wygląda praca w dziale HR w dużej firmie.