kandydatów

Etat Główny specjalista

Firma: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Główny specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 80610

Warunki pracy

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy oraz warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

- budynek z podjazdem dla wózków inwalidzkich,
- bardzo ograniczona możliwość poruszania się na wózkach inwalidzkich,
- konieczna asysta innego pracownika,
- w budynku brak oznaczeń dla osób niewidomych,
- brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym,
- nie występują szkodliwe/niebezpieczne warunki pracy,
- obsługa klienta zewnętrznego i wewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne i mailowe,
- praca w pokoju wieloosobowym,
- praca przy komputerze powyżej czterech godzin oraz przy użyciu urządzeń biurowych: fax, kserokopiarka, skaner, niszczarka.

Czynniki szczególnie utrudniające wykonywanie zadań:

- praca w terenie,
- krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe.

Zakres zadań

  • Przygotowuje i przeprowadza kontrole projektów na miejscu realizacji, kontrole na zakończenie realizacji projektów oraz kontrole trwałości po zakończeniu realizacji projektów, obejmujące weryfikację prawidłowości i zgodności realizowanych projektów z postanowieniami umowy o dofinansowanie, w tym m.in. sporządza i weryfikuje informacje pokontrolne i zalecenia pokontrolne
  • Rozpatruje zastrzeżenia beneficjentów do informacji pokontrolnej
  • Monitoruje wdrażanie zaleceń pokontrolnych
  • Obsługuje systemy informatyczne w zakresie kontroli
  • Współpracuje z komórkami Ministerstwa zaangażowanymi we wdrażanie POIiŚ (Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko) oraz Instytucją Zarządzającą POIiŚ
  • Współpracuje z podmiotami zewnętrznymi w przypadku zlecenia im wykonania kontroli projektu, w tym weryfikuje przygotowane przez te podmioty dokumenty
  • Archiwizuje dokumentację związaną z przeprowadzonymi kontrolami projektów

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w kontroli projektów inwestycyjnych i/lub we wdrażaniu projektów inwestycyjnych/programów współfinansowanych ze środków europejskich lub z budżetu państwa

  • Znajomość prawa krajowego i Wspólnotowego w zakresie wdrażania funduszy europejskich, ze szczególnym uwzględnieniem VIII osi priorytetowej POIiŚ 2014-2020
  • Znajomość dokumentów programowych dla perspektywy finansowej 2007-2013 oraz 2014-2020, w szczególności w zakresie kontroli POIiŚ
  • Szeroka wiedza w zakresie przeprowadzania kontroli projektów na miejscu, na zakończenie oraz trwałości
  • Znajomość ustawy o służbie cywilnej
  • Kompetencje: rzetelność i terminowość; wiedza specjalistyczna; umiejętności analityczne; skuteczna komunikacja; organizacja pracy i osiąganie rezultatów; podejmowanie decyzji.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Przeszkolenie w zakresie wdrażania funduszy europejskich
  • Znajomość przepisów w zakresie prawa budowlanego oraz prawa zamówień publicznych
  • Znajomość zagadnień w zakresie pomocy publicznej

Pozostałe oferty pracy w firmie Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w Warszawie
Etat Główny specjalista w firmie: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w Warszawie miejsce pracy: Warszawa 22-10-2021
Etat Główny specjalista w firmie: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w Warszawie miejsce pracy: Warszawa 18-10-2021
Etat Główny specjalista w firmie: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w Warszawie miejsce pracy: Warszawa 13-10-2021
Etat Główny specjalista w firmie: Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w Warszawie miejsce pracy: Warszawa 08-10-2021

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 01-07-2021
Wyświetleń: 145