kandydatów

Etat Serwisant/monter infrastruktury telekomunikacyjnej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Serwisant/monter infrastruktury telekomunikacyjnej
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/21/0735
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac instalacyjnych przy budowie sieci światłowodowych, kabli telekomunikacyjnych, wykonywanie obiektów infrastruktury telekomunikacyjnej, wykonywanie technologii instalacji FTTH, wykonywanie pomiarów budowlanych instalacji telekomunikacyjnych, wykonywanie prac konserwacyjnych na elementach sieci. Praca na terenie Plocka w systemie jednozmianowym w godz. 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: informatyka, elektryka, elektronika
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

mile widziane wykszt. informatyczne, elektroniczne lub elektrycznemile widziane doświadczenie w zawodzie

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku