kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Klienta – Pracownik Recepcji

Firma: PRYZMAT Katarzyna i Wojciech Puza Sp.j. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5051787, z dnia 2021-07-01

Zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą.
Od projektów i obsługi kampanii (Agencja Reklamowa Pryzmat)

do realizacji (drukarnia D-PRINT.PL).

Specjalista ds. Obsługi Klienta – Pracownik Recepcji

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: 20210630-R

Opis stanowiska

  • Obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Koordynowanie przepływu paczek i przesyłek kurierskich
  • Obsługa centrali telefonicznej
  • Zarządzanie obiegiem dokumentów i informacji
  • Wystawianie faktur
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • Umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Wykształcenie: średnie

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • Umowę o pracę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-07-2021
Wyświetleń: 181