kandydatów

Etat Magazynier - Kierowca

Firma: Polne Maki Jolanta Oporska-Sitarz miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5051775, z dnia 2021-07-02

Polne Maki Jolanta Oporska-Sitarz

Jesteśmy importerem kwiatów sztucznych i artykułów dekoracyjnych od 1993roku. Tworzymy dynamiczną organizację opartą o wieloletnie doświadczenie rynkowe.

Magazynier - Kierowca

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko: magazynier do którego należeć będą następujące zadania

  • rozładunek/załadunek towarów,
  • rozkładanie towarów na magazynie,
  • przyjmowanie, sprawdzanie oraz rozliczanie przyjmowanego i wydawanego towaru,
  • przygotowywanie towarów pod indywidualne zamówienie,
  • dostarczanie zamówionych towarów do klientów,
  • dbanie o dokumentacje handlową.

Wymagania

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w naszej firmie dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych do 3,5t,
  • prawo jazdy kat.B,
  • potencjał i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • umiejętności handlowe.

Oferujemy

  • stałą umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i efektów pracy,
  • zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-07-2021
Wyświetleń: 149