kandydatów

Etat Mechanik samochodowy

Firma: Auto-Service Bajron miejsce pracy: Błonie

Ogłoszenie numer: 5072535, z dnia 2021-07-02

Nasza firma od około 30 lat zajmuje się naprawą aut dostawczych oraz osobowych marki Volkswagen (wszystkie typy i roczniki), Mercedes oraz wszystkie samochody dostawcze do 3,5 t i osobowe wszystkich marek.

Długoletnie doświadczenie, wąska specjalizacja warsztatu, dobrze zaopatrzony sklep w części na każdą kieszeń oraz dobrana kadra pracowników sprawia, że każda naprawa oprócz naprawy głównej silnika jest wykonywana w ciągu jednego dnia.

Specjalistyczne podnośniki i urządzenia warsztatowe umożliwiają obsługę nietypowych aut (karetki, wysokie kontenery, zabudowy).

Obsługujemy auta prywatne i floty firmowe z całej Polski oraz Białorusi, Ukrainy i Litwy. Do dnia dzisiejszego objęliśmy stałą obsługą ponad 1500 aut.

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: mazowieckie / Błonie

Opis stanowiska

  • mechanik-elektromechanik samochodowy
  • naprawa samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek
  • naprawy główne silników
  • naprawy zawieszenia i układu kierowniczego
  • naprawy hamulców
  • wymiany płynów eksploatacyjnych

Wymagania

  • chęć do pracy
  • przyswajalność wiedzy
  • samodzielność w pracy(nie szukamy pomocnika mechanika)
  • dyplomy i ordery nie są wymagane :)) liczy się fach w ręku..

Oferujemy

  • praca w trybie jedno zmianowym 8-16
  • wynagrodzenie prowizja 30% od robocizny
  • wynagrodzenie oscyluje w granicach od 3000-7000 (z tym że 3000 to bardzo niski poziom umiejętności)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-07-2021
Wyświetleń: 151