kandydatów

Etat Inspektor PPOŻ.

Firma: Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 S.A. miejsce pracy: Warszawa

Inspektor PPOŻ.
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • kontrola przestrzegania przepisów p.poż. w zakładzie pracy,
  • występowanie do pracodawcy lub kierowników o usunięcie stwierdzonych nieprawidłowości,
  • przeprowadzanie szkoleń ppoż. nowoprzyjętych pracowników,
  • organizacja okresowych próbnych ewakuacji,
  • współpraca z firmami realizującymi konserwację i naprawy urządzeń gaśniczych,
  • doradztwo w zakresie wyposażenia budynku w sprzęt przeciwpożarowy,
  • współudział w opracowywaniu dokumentacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej,
  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowe,
  • doskonała znajomość przepisów ppoż,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • sumienność, dokładność w wykonywaniu obowiązków.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w renomowanej firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wymiar czasu pracy ½ etatu,
  • świadczenia socjalne i pakiet medyczny,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia dalszego doświadczenia.