Etat Pracownik biurowy - Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Firma: WPT1313 miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5076588, z dnia 2021-07-02

Warszawskie Przedsiębiorstwo Turystyczne WPT 1313  to pierwszy na rynku warszawskim tak dynamicznie rozwijający się̨ koncept turystyczny.

W roku 2019 zorganizowaliśmy ponad 1500 wycieczek i 250 imprez firmowych. Jesteśmy jedyną firmą z branży turystycznej posiadającą własną flotę zabytkowych pojazdów: 13 Fiatów 125p, 6 Fiatów126p „Maluch", 2 autobusy Jelcz 043 „Ogórek", 2 Nysy 522 oraz Fiat 125p Milicja.

Wiodące obszary naszej działalności to:

  • wycieczki tematyczne: indywidualne i grupowe
  • gry miejskie
  • eventy firmowe
  • imprezy integracyjne dla firm

Wycieczki oraz eventy prowadzone są w językach : polskim, angielskim, hiszpańskim, francuskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim i japońskim.

Firma z powodzeniem realizuje 4 projekty turystyczne dla różnych grup docelowych. W roku 2016 wprowadziliśmy na rynek dwie prekursorskie marki: Warsaw Self-Drive Tour oraz Ogórkiem po Warszawie, w 2019 Day Trip from Warsaw, a w roku 2020 Nysą po Warszawie. W roku 2020 rozszerzyliśmy naszą działalność o sprzedaż gadżetów związanych z Warszawą i zabytkową motoryzacją. W związku z dynamicznym rozwojem oraz wprowadzaniem nowych projektów poszukujemy osób do naszego zespołu.

Szczegóły na stronie: www.wpt1313.com

Pracownik biurowy - Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Będziesz:
  • Koordynować działania marketingowe firmy (produkcja ulotek, plakatów, reklam)
  • Tłumaczyć na angielski oferty oraz opisy produktów
  • Koordynować imprezy firmowe i gry miejskie
  • Pisać ciekawe posty na trzech firmowych profilach Facebook oraz dwóch profilach Instagram
  • Koordynować projekt "Ogórkiem po Warszawie" (rezerwacje, bilety)

Dodatkowo w zakresie obowiązków będzie:

  • Prowadzenie kalendarza rezerwacji
  • Współpraca z klientami przy obsłudze rezerwacji
  • Koordynacja biura w zakresie zamówień, realizacji i pracy przewodników i kierowców
  • Mailingi i newslettery do klientów
  • Przygotowywanie i uczestnictwo w imprezach firmowych oraz grach miejskich

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w marketingu (mile widziane doświadczenie w marketingu turystycznym)
  • świetna znajomość języka angielskiego (inne języki mile widziane)
  • Biegła znajomość MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Miłe usposobienie
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane: pasja do starych samochodów oraz znajomość historii Warszawy
  • Mile widziane osoby kreatywne z pomysłami dotyczących nowy produktów lub scenariuszy gier miejskich

Oferujemy

  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Praca w ścisłym centrum Warszawy (biuro w Pałacu Kultury i Nauki)
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Dołączenie do 10 osobowego zespołu prawdziwych profesjonalistów
  • Bardzo dobre warunki pracy

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-07-2021
Wyświetleń: 182