kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac (0,5 etatu)

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista ds. kadr i płac (0,5 etatu)
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/07803
OBOWIĄZKI:
- kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa- naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń z tytułu umów o pracę, umów cywilnoprawnych, zasiłków, benefitów, potrąceń- sporządzanie dokumentów kadrowo-płacowych związanych z przebiegiem zatrudnienia- prowadzenie akt osobowych- przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS)- rejestracja umów o dzieło w ZUS (RUD)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Program Płatnik
Uprawnienia: Pakiet MS Office
Uprawnienia: Oprogramowanie SAP

Wymagania inne:

Wymagania: minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku: Specjalisty ds. kadr i płac, mile widziane doświadczenie w firmie z sektora mediowego, doświadczenie w pracy z systemami kadrowo-płacowymi (tj. Płatnik, SAP), ugruntowana znajomość Kodeksu Pracy, przepisów z zakresu naliczania wynagrodzeń, PIT, ZUS oraz prawa autorskiego, znajomość pakietu MS Office, komunikatywność i orientacja na klienta, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i skrupulatność, umiejętności analityczne.Obowiązki:- kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa- naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń z tytułu umów o pracę, umów cywilnoprawnych, zasiłków, benefitów, potrąceń- sporządzanie dokumentów kadrowo-płacowych związanych z przebiegiem zatrudnienia- prowadzenie akt osobowych- przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS)- rejestracja umów o dzieło w ZUS (RUD)Aplikowanie: https://praca.edipresse.pl/

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy