kandydatów

Etat Specjalista ds. Sprzedaży Aktywnej Samochodów Nowych

Firma: CHYLIŃSCY Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5076327, z dnia 2021-07-05

Autoryzowany dealer marki Volkswagen zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Aktywnej Samochodów Nowych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • sprzedaż aktywna samochodów nowych
  • aktywne poszukiwanie nowych szans sprzedażowych z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (kontakty telefoniczne, mailowe, bezpośrednie)
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych
  • finalizacja procesu sprzedaży
  • realizacja planów sprzedażowych zgodnie z przyjętą strategią firmy
  • współpraca z działem Contact Center
  • systematyczna praca i raportowanie aktywności handlowych w systemie CRM

Wymagania

  • minimum 2 - letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży aktywnej
  • mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej
  • samodzielność i systematyczność w działaniu
  • nastawienia na klienta i jego potrzeby
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • wysoka orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • zdolności organizacyjne, planistyczne, analityczne
  • sprawna obsługa pakietu MS Office, systemu CRM, portali społecznościowych
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie składowe uzależnione od wyników pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu