Etat Specjalista ds. ofertowania – Kosztorysant (branża elektryczna)

Firma: Doel Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5088006, z dnia 2021-07-05

Podstawę naszej działalności stanowią usługi w zakresie projektowania, montażu oraz konserwacji instalacji elektrycznych.

Zespół firmy Doel posiada kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu oraz nadzorze prac związanych z budową systemów nawigacyjnych lotnisk, lądowisk dla śmigłowców oraz instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Naszym klientom proponujemy nowoczesne i jednocześnie proste rozwiązania przy realizacji projektów, dostosowując się do indywidualnych wymagań.

Projekty przez nas prowadzone, nadzoruje personel posiadający odpowiednie uprawnienia budowlane.

Specjalista ds. ofertowania – Kosztorysant (branża elektryczna)

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • wyszukiwanie, analiza i pozyskiwanie kontraktów w zakresie rynku usług elektrycznych infrastruktury kolejowej, lotniskowej, innej;
  • analiza dokumentacji przetargowej, warunków umowy, dokumentacji technicznej;
  • przygotowywanie wycen / kosztorysów zgodnie z projektem;
  • pozyskiwanie i analizowanie ofert od dostawców;
  • negocjowanie warunków współpracy i umów, nadzór nad prawidłowością dokumentów;
  • kontakt i współpraca z inwestorami.

Wymagania

  • doświadczenie i znajomość rynku (branża elektryczna)
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy,
  • znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie zasadnicze plus premia uzależniona od wyników pracy,

  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, laptop

  • przyjazną atmosferę w pracy,

  • swobodę w kreowaniu rynku.