kandydatów

Etat Kierownik projektu/inżynier budownictwa

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Kierownik projektu/inżynier budownictwa
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/07828
OBOWIĄZKI:
- kompleksowa realizacja zadań na powierzonych budowach/inwestycjach koordynowanie robót pracowników własnych oraz firm podwykonawczych - współpraca z Zarządem Spółki oraz organami administracji publicznej przy realizacji inwestycji- wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac - organizowanie zaplecza i placu budowy - raportowanie postępów prac - uczestniczenie w sporządzaniu i prowadzeniu dokumentacji dla powierzonych prac - kontrola i przygotowanie budżetów, jakości i terminowości - pozyskiwanie podwykonawców i dostawców niezbędnych dla realizacji projektu/inwestycji - samodzielna organizacja oraz nadzór techniczny nad realizacją inwestycji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik budowy (wymagany staż - lata: 5)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: Program AutoCad

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe budowlane, uprawnienia budowlane zgodne z wymaganiami prawnymi, minimum 5-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów; preferowane doświadczenie w projektach inwestycyjnych, zwłaszcza mieszkaniowych i biurowych, znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP, znajomość i umiejętność wykonania rysunku technicznego, znajomość i obsługa programu AUTOCAD Prawo jazdy kat. B., odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji projektu, wysoko rozwinięte umiejętności zarządzania procesem budowlanym, koordynowania, delegowania zadań i ich egzekwowania, umiejętność budowania pozytywnych relacji z innymi osobami, asertywność i umiejętności negocjacyjne, gotowości do wyjazdów służbowych, mile widziana przynależności do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, bardzo dobra organizacji pracy, samodzielność i doświadczenie w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania.Obowiązki:- kompleksowa realizacja zadań na powierzonych budowach/inwestycjach koordynowanie robót pracowników własnych oraz firm podwykonawczych - współpraca z Zarządem Spółki oraz organami administracji publicznej przy realizacji inwestycji- wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac - organizowanie zaplecza i placu budowy - raportowanie postępów prac - uczestniczenie w sporządzaniu i prowadzeniu dokumentacji dla powierzonych prac - kontrola i przygotowanie budżetów, jakości i terminowości - pozyskiwanie podwykonawców i dostawców niezbędnych dla realizacji projektu/inwestycji - samodzielna organizacja oraz nadzór techniczny nad realizacją inwestycji [Zgłoszenia: m.onitzch@landeskrone.eu]

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy