kandydatów

Etat Inspektor

Firma: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad miejsce pracy: Mława

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Inspektor
Miejsce pracy: Mława
Ogłoszenie o naborze Nr 80776

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

praca biurowa,
obciążenie mięśniowo – szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
narzędzia i materiały pracy – komputer, urządzenia biurowe, użytkowanie samochodu służbowego,
budynek nieprzystosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo,
praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym.

Zakres zadań

  • ewidencjonuje zdarzenia gospodarcze i prowadzi bieżącą kontrolę rachunkową dokumentów dotyczących realizowanych operacji gospodarczych, opisuje, wstępnie dekretuje faktury i wystawia dokumenty księgowe oraz dokonuje merytorycznej i formalno-rachunkowej kontroli dokumentów księgowych dotyczących operacji gospodarczych Rejonu,
  • prowadzi analizę ekonomiczną wydatków, weryfikuje, analizuje i uzgadnia koszty i wydatki budżetowe, prowadzi zagadnienia dotyczące dochodów Rejonu,
  • prowadzi sprawy związane z gospodarką materiałową w zakresie pracy Rejonu, planuje i określa potrzeby techniczne i finansowe w zakresie spraw gospodarczych, pracowniczych, p.poż oraz utrzymania zaplecza administracyjnego Rejonu,
  • prowadzi całokształt spraw związanych z bieżącym utrzymaniem infrastruktury, okresowymi przeglądami technicznymi budynków Rejonu oraz zabezpieczeniem p.poż. wynikającymi z przepisów prawa, a także sporawy związane z dostarczaniem mediów do zaplecza Rejonu,
  • zleca przeglądy, naprawy oraz remonty sprzętów i pojazdów zgodnie z aktualnymi umowami, sporządza raporty zużycia paliwa oraz przejechanych kilometrów,
  • prowadzi ewidencję środków trwałych i innych składników majątkowych oraz przygotowuje i przeprowadza okresowe inwentaryzacje składników majątkowych,
  • prowadzi sprawy BHP w zakresie zaopatrzenia pracowników w odzież ochronną, środki ochrony indywidualnej,
  • sporządza deklaracje podatkowe od gruntów rolnych i leśnych, deklaracje podatku od nieruchomości (grunty, budynki, budowle).

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości, ustawy Prawo budowlane, ustawa Prawo zamówień publicznych,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • kompetencje: wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość przepisów z zakresu ustawy o gospodarce nieruchomościami, ustawy o finansach publicznych,
  • praktyczna znajomość systemu SAP.