kandydatów

Etat Kierowca Krajowy C+E

Firma: Julek-Trans S.c. miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Ogłoszenie numer: 5083653, z dnia 2021-07-06

Julek-Trans S.c.

Rodzinna firma transportowa działająca od 4 lat

Kierowca Krajowy C+E

Miejsce pracy: mazowieckie / Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

Kierowca C + E, kraj, transport chłodniczy

Wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • Ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • Aktualne badania psychotechniczne lub gotowość do ich odnowienia
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia i innych świadczeń należnych pracownikom
  • Szkolenie wstępne oraz wprowadzenie w specyfikę przewozów realizowanych przez firmę

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 06-07-2021
Wyświetleń: 175