Etat Specjalista do spraw organizacji usług gastronomicznych, hotelowych i turystycznych

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Specjalista do spraw organizacji usług gastronomicznych, hotelowych i turystycznych
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/21/06475
OBOWIĄZKI:
- przyg0otowywanie informacji na temat rynku usług hotelarskich, turystycznych, gastronomicznych pod kątem organizacji wycieczek i działań marketingowych,- przygotowywanie i asysta sprzedawcom w tworzeniu i organizacji wyjazdów szytych na miarę, programów wyjazdów zgodnie z potrzebami klientów, w tym w dokonywaniuy rezerwacji miejsc noclegowych, biletów lotniczych, wynajmu samochodów, sprzedaży polis ubezpieczeniowych (wystawianie polis), wiz oraz innych produktów turystycznych,- tłumaczenie i redagowanie tekstów hoteli, programów wycieczek itd. ( z języka angielskiego na polski) w celu przekazania ich dalej klientom, do prasy lub w celu wstawienia ich na stronę internetową Deluxe Travel Club lub inną stronę, na ktorej Deluxe Travel Club Sp. z o.o. jest promowane,- opracowanie oferty cenowej dla klientów- analiza cen hoteli i usług turystycznych,- nadzorowanie i koordynowanie działań związanych z przygotowaniem, oferowaniem oraz realizowaniem usług hotelarskich, turystycznych i gastronomicznych i opracowanie rozliczeń wraz z dokumentacją,- promowanie Deluxe Travel Club w mediach społecznościowych. Przygotowywanie tekstów i ofert rabatowych i publikowanie ich na stronach internetowych oraz na firmowym Facebooku i Instagramie,- pełna obsługa dokumentacji i przesyłek dla klientów/ wystawianie voucherów i innych dokumentów, pakowanie, obsługa wysyłki poprzez firmę kurierską,- wyszukiwanie hoteli i kontrahentów do współpracy, kontakt z nowymi podmiotami w celu przedstawienia oferty współpracy,- utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i potencjalnymi kontrahentami i klientami Deluxe Travel Club- wsparcie działu sprzedaży w zbieraniu comiesięcznej dokumentacji do księgowości, pomoc w wystawianiu faktur, wprowadzanie płatności na kasę, kontakt z kontrahentami w celu uzupełnienia dokumentacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 129,95 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy