kandydatów

Etat Majster budowy

Firma: Grupa ERBUD miejsce pracy: Warszawa

Majster budowy
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa,
  • Nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych oraz podległych pracowników,
  • Współpraca z dostawcami, koordynacja dostaw materiałów,
  • Planowanie optymalnego wykorzystania dostępnych środków niezbędnych do realizacji projektu, bieżąca kontrola zużycia materiałów.

Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie techniczne,
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenia na wyżej wymienionym stanowisku na kontraktach przerobowych w zakresie budownictwa kubaturowego,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz metod i technik budowlanych,
  • Umiejętności obsługi komputera,
  • Umiejętności obsługi urządzeń geodezyjnych,
  • Samodzielności w realizacji powierzonych zadań,
  • Dyspozycyjności i zaangażowania oraz silnej motywacji do pracy
  • Mile widziana komunikatywna znajomość j. rosyjskiego lub rosyjskiego.
Oferujemy:
  • opiekę medyczną
  • naukę języków obcych
  • dofinansowanie do pakietów sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie
Prosimy o dołączanie do aplikacji klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych widocznej po kliknięciu przycisku APLIKUJ.