kandydatów

Etat Pracownik wsparcia administracyjnego

Firma: innogy Polska Operations Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Pracownik wsparcia administracyjnego
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • weryfikacja danych w systemie
  • poprawa danych umożliwiających rozliczenie i zafakturowanie Klienta
  • weryfikacja dokumentacji
  • realizacja korekt do rozliczeń
Nasze wymagania
  • umiejętność logicznego myślenia i łączenia faktów
  • podstawowa znajomość w zakresie rozliczeń i fakturowania
  • znajomość SAPa jest dodatkowym atutem
  • umiejętność pracy na złożonych systemach rozliczeniowych lub do obsługi Klienta
  • znajomość MS Office (głównie Excel)
  • mile widziana znajomość rynku energetycznego
Oferujemy:
  • zatrudnienie na okres minimum 6 miesięcy w oparciu o umowę

Preferowana dyspozycyjność dzienna – 8 godzin

Lokalizacja: Nieświeska 52, Warszawa