kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. współpracy z dostawcami

Firma: Stalgast Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 5106966, z dnia 2021-07-07

Od ponad 30 lat jesteśmy liderem w branży gastronomicznej na polskim rynku. Stanowimy zespół specjalistów w dziedzinach m.in. projektowania technologii gastronomicznych, sprzedaży, produkcji, serwisu. Mamy biznesowe podejście do gastronomii i rozumiemy potrzebę sukcesu, dlatego nie tylko doradzamy, ale też wspieramy, współpracujemy i przede wszystkim budujemy partnerskie relacje zarówno z naszymi klientami jak i miedzy sobą.

Zapraszamy do naszego zespołu!

Młodszy Specjalista ds. współpracy z dostawcami

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Ścisła współpraca z Sourcing Manager w celu zbudowania i utrzymania konkurencyjnego portfela dostawców;
  • Gromadzenie i weryfikacja danych dotyczących dostawców z Europy i Azji;
  • Utrzymywanie dobrych relacji z dostawcami, wyszukiwanie dostawców, tworzenie baz danych;
  • Analiza danych;
  • Monitorowanie rynku produktów wyposażenia gastronomii;
  • Analiza oferty firmy wg aktualnego benchmarku;
  • Współpraca z wewnętrznymi działami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu ekonomia, logistyka lub zarządzanie;
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego (najlepiej w zakresie zakupów, łańcucha dostaw, handlu międzynarodowego, jakości lub order management);
  • Znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie - warunek konieczny (atutem będzie znajomość innych języków obcych);
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (mile widziane doświadczenie w pracy z systemem MS Dynamics);
  • Analityczny sposób myślenia i chęć do nauki;
  • Umiejętność budowania relacji i pracy w zespole;
  • Umiejętność wielozadaniowej pracy pod presją czasu;
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i inicjatywa.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Motywacyjny system wynagradzania;
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji rynkowej;
  • Pracę w efektywnie współpracującym zespole;
  • Możliwość rozwoju - udział w szkoleniach, konferencjach, targach.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-07-2021
Wyświetleń: 135